POSILOVNA PRO OBČANY MECLOVA

POSILOVNA PRO OBČANY MECLOVA

BŘEZEN

ZPRAVODAJ

  • Cena: 0 Kč

Posilovna v Meclově

Spolek VESPOJENÍ  díky podpoře dárců zřídil posilovnu. V Domově Meclov, kde vzniká chráněné bydlení pro děti po odchodu z dětských domovů, je jedna místnost vybavena jako posilovna. Slouží obyvatelům domu, využívají ji klienti Domova sv. Vavřince a je po dohodě otevřená i pro veřejnost.

Díky podpoře přátel a z vlastních zdrojů se nám podařilo jednu z místností domu vybavit jako posilovnu. Jsme rádi, že už nyní slouží například jako součást terapie a volnočasových aktivit klientů Domova sv. Vavřince. Věřím, že i mezi Meclováky o ni bude zájem. Je fajn udržovat fyzickou kondici, při rytí zahrádky pak tolik nebolí záda“, říká s úsměvem Jana Buriánková, předsedkyně VESPOJENÍ.

V posilovně jsou v současnosti k dispozici 2 rotopedy, jedna posilovací věž, jedna lavice, činky, rehabilitační balón, posilovač břišních a zádových svalů a svalových partií na nohou a hýždích.

Posilovna se nachází na adrese Meclov 20. Návštěvní hodiny jsou po domluvě na telefonním čísle: 777 684 565. Cena za hodinu je 45 Kč. Výtěžek z těchto příspěvků bude použit na podporu provozních nákladů chráněného bydlení v Domově Meclov.

sTĚŠÍME SE NA VAŠE SVALY:-)

 

 

 

 

aktuality
STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD 2021 STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD Čtěte více...
DĚTI ZE ZŠ POMÁHAJÍ DĚTEM Z DD 2021 DĚTI ZE ZŠ POMÁHAJÍ DĚTEM Z DD Čtěte více...
UKLIĎME MORAVU PO TORNÁDU 2021 UKLIĎME MORAVU PO TORNÁDU Čtěte více...
DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA 2020 DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA Čtěte více...
PODPORA NA  POBYT DĚTÍ Z DD 2020 PODPORA NA POBYT DĚTÍ Z DD Čtěte více...
DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI 2020 DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI Čtěte více...
DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN 2020 DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN Čtěte více...
SLAVÍME 10.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 10.NAROZENINY! Čtěte více...

Přihlášení