POSILOVNA PRO OBČANY MECLOVA

POSILOVNA PRO OBČANY MECLOVA

BŘEZEN

ZPRAVODAJ

  • Cena: 0 Kč

Posilovna v Meclově

Spolek VESPOJENÍ  díky podpoře dárců zřídil posilovnu. V Domově Meclov, kde vzniká chráněné bydlení pro děti po odchodu z dětských domovů, je jedna místnost vybavena jako posilovna. Slouží obyvatelům domu, využívají ji klienti Domova sv. Vavřince a je po dohodě otevřená i pro veřejnost.

Díky podpoře přátel a z vlastních zdrojů se nám podařilo jednu z místností domu vybavit jako posilovnu. Jsme rádi, že už nyní slouží například jako součást terapie a volnočasových aktivit klientů Domova sv. Vavřince. Věřím, že i mezi Meclováky o ni bude zájem. Je fajn udržovat fyzickou kondici, při rytí zahrádky pak tolik nebolí záda“, říká s úsměvem Jana Buriánková, předsedkyně VESPOJENÍ.

V posilovně jsou v současnosti k dispozici 2 rotopedy, jedna posilovací věž, jedna lavice, činky, rehabilitační balón, posilovač břišních a zádových svalů a svalových partií na nohou a hýždích.

Posilovna se nachází na adrese Meclov 20. Návštěvní hodiny jsou po domluvě na telefonním čísle: 777 684 565. Cena za hodinu je 45 Kč. Výtěžek z těchto příspěvků bude použit na podporu provozních nákladů chráněného bydlení v Domově Meclov.

sTĚŠÍME SE NA VAŠE SVALY:-)

 

 

 

 

aktuality
DĚTI Z DD ZE STAŇKOVA POMOHLY ÚKLIDEM PŘÍRODĚ 2021 DĚTI Z DD ZE STAŇKOVA POMOHLY ÚKLIDEM PŘÍRODĚ Čtěte více...
PODĚKOVÁNÍ SPOLEČNOSTI TOP TANK,s.r.o 2021 PODĚKOVÁNÍ SPOLEČNOSTI TOP TANK,s.r.o Čtěte více...
DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA 2020 DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA Čtěte více...
PODPORA NA  POBYT DĚTÍ Z DD 2020 PODPORA NA POBYT DĚTÍ Z DD Čtěte více...
DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI 2020 DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI Čtěte více...
DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN 2020 DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN Čtěte více...
SLAVÍME 10.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 10.NAROZENINY! Čtěte více...
AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2019 2019 AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2019 Čtěte více...

Přihlášení