ROBINSON KLENČÍ POD ČERCHOVEM

ROBINSON KLENČÍ POD ČERCHOVEM

DĚKUJEME ♥

WWW.DDSTANKOV.CZ

  • Cena: 3000 Kč

Vloženo dne 30.4.2015

Dobrý den, obracíme se na Vaše sdružení s velkou prosbou o pomoc. Jsme malé zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc a máme zde umístěnou 15-ti letou dívenku jménem Mirka. Mirka si prošla velmi těžkou situací v rodině a dostala se do péče našeho zařízení v roce 2010, a z důvodu nevhodného rodinného prostředí zde bude setrvávat zřejmě až do své zletilosti. Nyní je již v osmém ročníku ZŠ v nedaleké blízkosti zařízení a právě tato ZŠ pořádá pro osmé ročníky pobytový zájezd do Anglie. Mirka v zahraničí nikdy nebyla, angličtina jí dělá velké potíže, proto bychom jí rádi dopřáli tento pobyt, ať už z důvodu vycestování mimo hranice ČR, které nikdy neopustila, tak z důvodu získání nových zkušeností a jistě také procvičení anglického jazyka. Na zájezd do Anglie jako takový, jsme sehnali sponzorský dar – tento má tedy již uhrazen díky štědrosti jednoho z místních p odnikatelů. Co nám ještě schází, je však kapesné, které má mít Miroslava s sebou. Doporučené kapesné je ve výši 3.000,-Kč. Jelikož zařízení nemá dostatek finančních prostředků na uhrazení kapesného a ani Mirka nemá nikoho z rodiny, kdo by byl ochotný jí tyto prostředky poskytnout, obracíme se na Vaše sdružení a moc Vás žádáme o finanční pomoc.

Velice děkujeme za Vaši podporu: Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Robinson v Klenčí pod Čerchovem
Vedoucí zařízení : Jana Blaščáková, DiS

S

VÝŠE ČÁSTKY 3 000,- Kč

SSBÍRKA JE K DNEŠNÍMU DNI: 1.5.2015 UZAVŘENÁ, DĚKUJEME NAŠÍ ČLENCE A JEJÍ CELÉ RODINCE, KTERÁ SE NA MIRKU SLOŽILA!

Poděkování dárcům:

Dobrý den chtěla bych vám moc poděkovat že jste byli tak ochotni mi přispět do Anglie. Koupila jsem si 2 trika a také jsem viděla mnoho zajímavých pamatek hodně jsem si to tam uzila . Velice moc vám ještě jednou děkuji. Přeji vám krásný den na s hledanou.

Mirka Skálová

 s   d   d

sDĚKUJEME!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aktuality
KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM 2024 KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM Čtěte více...
DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DĚTEM 2023 DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DĚTEM Čtěte více...
DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU 2023 DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU Čtěte více...
DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB 2023 DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB Čtěte více...
PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV 2022 PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV Čtěte více...
PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE 2022 PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE Čtěte více...
SLAVÍME 13.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 13.NAROZENINY! Čtěte více...
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

>