UKLIĎME ČESKO

UKLIĎME ČESKO

PARTNER

PŘIDEJTE SE K NÁM!

  • Cena: 0 Kč

 

VESPOJENÍ, z.s. je partnerem pro již tradiční úklidovou akci Ukliďme svět, ukliďme Česko. Řada z vás se se svými třídami či školami do tohoto prospěšného projektu zapojila již v minulosti. Pod názvy Ukliďme svět a Ukliďme Česko probíhaly až dosud dvě podobně laděné celorepublikové úklidové akce. Letošní ročník je první, kdy se obě akce spojily a nesou společný název Ukliďme svět, ukliďme Česko 2016.

Hlavním cílem je i nadále bojovat proti černým skládkám a při úklidovce zbavit naše města, obce a přírodu všeho, co tam nepatří.
Spolu s organizátory věříme, že prevence je důležitou cestou k dosažení ideálního stavu, kdy akce typu Ukliďme svět, ukliďme Česko nebudou potřeba. Proto se tento ročník zaměřuje na mládežnické kolektivy a studenty od prvních tříd až po univerzity. 

Pro letošní rok jsou pro školy připravené dvě novinky:
Zaprvé se pro organizátory školní úklidy staly prioritou. To znamená, že především k nim budou směřovat pracovní pomůcky (pytle na odpad a pracovní rukavice). Rukavice budou navíc k dispozici i v dětských velikostech. 

Druhou novinkou pro školní kolektivy je KREATIVNÍ SOUTĚŽ, kterou s vámi prostřednictvím VESPOJENÍ rádi sdílíme. Vítězné kolektivy (třídy) v jednotlivých krajích získají exkurzi (pro max. 30 dětí) na přírodně cennou lokalitu s odborníkem, či návštěvu záchranné stanice pro divoká zvířata s výkladem. Hodnotné ceny jsou připraveny i pro kolektivy na 2. a 3. místech.

Bonus pro kolektivy z DĚTSKÝCH DOMOVŮ:
Prvních 35 dětských domovů, které se rozhodnou projektu aktivně zúčastnit, dostane od organizátorů dárek v podobě filtrační nádoby na vodu.

Více informací k úklidové akci včetně informací o soutěži pro školy a mládežnické kolektivy naleznete zde.

Zapojte se do akce, „Váš úklid“ můžete registrovat již nyní zde.

Budeme rádi, když se úklidu i soutěže se svými žáky zúčastníte. Přejeme Vám i dětem zajímavé zážitky a dobrý pocit z čistých a zvelebených míst.

Vaše VESPOJENÍ

S

 

 

 

 

 

aktuality
DĚTI Z DD ZE STAŇKOVA POMOHLY ÚKLIDEM PŘÍRODĚ 2021 DĚTI Z DD ZE STAŇKOVA POMOHLY ÚKLIDEM PŘÍRODĚ Čtěte více...
PODĚKOVÁNÍ SPOLEČNOSTI TOP TANK,s.r.o 2021 PODĚKOVÁNÍ SPOLEČNOSTI TOP TANK,s.r.o Čtěte více...
DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA 2020 DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA Čtěte více...
PODPORA NA  POBYT DĚTÍ Z DD 2020 PODPORA NA POBYT DĚTÍ Z DD Čtěte více...
DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI 2020 DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI Čtěte více...
DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN 2020 DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN Čtěte více...
SLAVÍME 10.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 10.NAROZENINY! Čtěte více...
AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2019 2019 AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2019 Čtěte více...

Přihlášení