UKLIĎME ČESKO

UKLIĎME ČESKO

PARTNER

PŘIDEJTE SE K NÁM!

  • Cena: 0 Kč

 

VESPOJENÍ, z.s. je partnerem pro již tradiční úklidovou akci Ukliďme svět, ukliďme Česko. Řada z vás se se svými třídami či školami do tohoto prospěšného projektu zapojila již v minulosti. Pod názvy Ukliďme svět a Ukliďme Česko probíhaly až dosud dvě podobně laděné celorepublikové úklidové akce. Letošní ročník je první, kdy se obě akce spojily a nesou společný název Ukliďme svět, ukliďme Česko 2016.

Hlavním cílem je i nadále bojovat proti černým skládkám a při úklidovce zbavit naše města, obce a přírodu všeho, co tam nepatří.
Spolu s organizátory věříme, že prevence je důležitou cestou k dosažení ideálního stavu, kdy akce typu Ukliďme svět, ukliďme Česko nebudou potřeba. Proto se tento ročník zaměřuje na mládežnické kolektivy a studenty od prvních tříd až po univerzity. 

Pro letošní rok jsou pro školy připravené dvě novinky:
Zaprvé se pro organizátory školní úklidy staly prioritou. To znamená, že především k nim budou směřovat pracovní pomůcky (pytle na odpad a pracovní rukavice). Rukavice budou navíc k dispozici i v dětských velikostech. 

Druhou novinkou pro školní kolektivy je KREATIVNÍ SOUTĚŽ, kterou s vámi prostřednictvím VESPOJENÍ rádi sdílíme. Vítězné kolektivy (třídy) v jednotlivých krajích získají exkurzi (pro max. 30 dětí) na přírodně cennou lokalitu s odborníkem, či návštěvu záchranné stanice pro divoká zvířata s výkladem. Hodnotné ceny jsou připraveny i pro kolektivy na 2. a 3. místech.

Bonus pro kolektivy z DĚTSKÝCH DOMOVŮ:
Prvních 35 dětských domovů, které se rozhodnou projektu aktivně zúčastnit, dostane od organizátorů dárek v podobě filtrační nádoby na vodu.

Více informací k úklidové akci včetně informací o soutěži pro školy a mládežnické kolektivy naleznete zde.

Zapojte se do akce, „Váš úklid“ můžete registrovat již nyní zde.

Budeme rádi, když se úklidu i soutěže se svými žáky zúčastníte. Přejeme Vám i dětem zajímavé zážitky a dobrý pocit z čistých a zvelebených míst.

Vaše VESPOJENÍ

S

 

 

 

 

 

aktuality
AKTUÁLNÍ POPTÁVKA DD HORŠOVSKÝ TÝN 2020 AKTUÁLNÍ POPTÁVKA DD HORŠOVSKÝ TÝN Čtěte více...
SLAVÍME 10.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 10.NAROZENINY! Čtěte více...
TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA V HORŠOVSKÉM TÝNĚ 2020 TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA V HORŠOVSKÉM TÝNĚ Čtěte více...
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ JEŽÍŠKŮM / DÁRCŮM 2019 VELKÉ PODĚKOVÁNÍ JEŽÍŠKŮM / DÁRCŮM Čtěte více...
DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM PRO  POMOC RODINĚ V TÍSNI 2019 DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM PRO POMOC RODINĚ V TÍSNI Čtěte více...
AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2019 2019 AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2019 Čtěte více...

Přihlášení