Výlet do přírody s dětmi z DD Melč

Dne 21. května 2011

jsme navštívili dětský domov v Melči. Pro některé z nás to byla první návštěva za dětmi. První dojem z dětí byl velice zajímavý, jelikož jsme nevěděli, co nás čeká .. Náš plán byl následující: S dětmi jet autobusem do Otic na procházku lesem, kde nás čekal náš průvodce, kterého jsme nazvali "dědečkem s kouzelnou brašnou" ... Jelikož jsme nečekali, že procházka bude tříhodinová a opravdu dlouhá, nikdo se na to nevybavil, jak oblečením, tak svačinkou do "lesa".. 
Ale dobrá nálada u dětí, ani u nás nechyběla.. Cestou jsme si s dětmi úžasně povykládali a lecos jsme se dozvěděli ..Stihl nás i jarní déšť a bouřka. Nikomu to ale nevadilo, utrhli jsme si velké listy devětsilu, položili na hlavu a jako praví "lesáci" jsme nepotřebovali ani deštníky, ani pláštěnky. Někteří vypadali opravdu jako lesní skřítci a zanedlouho nás zase usušilo sluníčko.

Vyčerpaní jdeme na autobus a těšíme se, až přijedeme do domova, kde si všichni společně opečeme párky, zahrajeme si nějaké hry a rozdáme si plyšáky .. Děti nás mile překvapily, co všechno dokáží a v čem vynikají. .. Každý vynikal v něčem jiném .. Někdo maloval lépe, než Pablo Picasso, někdo tančil hříšný tanec lépe, než John Travolta, někdo byl lepší, než známý basketbalista světa, někdo zase skákal na trampolínách lépe, než Roman Šebrle.. Prostě každé z dětí okouzlilo něčím zajímavým a výjimečným ..

Dětská radost a dětský smích byl pro nás za celý den ta největší odměna a radost.. S radostí se za dětmi budeme vracet a těšíme se na další návštěvu, akce a společné zážitky..

Děkujeme dětem a vychovatelkám Monice a Aničce z DD Melč za krásně připravený výlet a všem členům našeho sdružení, že za dětmi do Melče na severní Moravě přijeli.

Fotky z akce

vPoděkování

  • DD Melč za krásně připravený den
  • všem účastníkům za dobrou náladu ;-)

 

 

 

 

aktuality
PODĚKOVÁNÍ DÁRCI ELENCE! 2019 PODĚKOVÁNÍ DÁRCI ELENCE! Čtěte více...
STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD 2019 STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD Čtěte více...
DĚTI Z DD SJÍŽDĚLY VODU 2019 DĚTI Z DD SJÍŽDĚLY VODU Čtěte více...
DĚTI SI UŽILY RADOST NA ŠUMAVĚ 2019 DĚTI SI UŽILY RADOST NA ŠUMAVĚ Čtěte více...
SPOLEČNOST ALZA.CZ DAROVALA DĚTEM KOLA 2019 SPOLEČNOST ALZA.CZ DAROVALA DĚTEM KOLA Čtěte více...
TRAMPOLÍNY PRO DĚTI Z DD 2019 TRAMPOLÍNY PRO DĚTI Z DD Čtěte více...
AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2018 2019 AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2018 Čtěte více...

Přihlášení