Výlet do přírody s dětmi z DD Melč

Dne 21. května 2011

jsme navštívili dětský domov v Melči. Pro některé z nás to byla první návštěva za dětmi. První dojem z dětí byl velice zajímavý, jelikož jsme nevěděli, co nás čeká .. Náš plán byl následující: S dětmi jet autobusem do Otic na procházku lesem, kde nás čekal náš průvodce, kterého jsme nazvali "dědečkem s kouzelnou brašnou" ... Jelikož jsme nečekali, že procházka bude tříhodinová a opravdu dlouhá, nikdo se na to nevybavil, jak oblečením, tak svačinkou do "lesa".. 
Ale dobrá nálada u dětí, ani u nás nechyběla.. Cestou jsme si s dětmi úžasně povykládali a lecos jsme se dozvěděli ..Stihl nás i jarní déšť a bouřka. Nikomu to ale nevadilo, utrhli jsme si velké listy devětsilu, položili na hlavu a jako praví "lesáci" jsme nepotřebovali ani deštníky, ani pláštěnky. Někteří vypadali opravdu jako lesní skřítci a zanedlouho nás zase usušilo sluníčko.

Vyčerpaní jdeme na autobus a těšíme se, až přijedeme do domova, kde si všichni společně opečeme párky, zahrajeme si nějaké hry a rozdáme si plyšáky .. Děti nás mile překvapily, co všechno dokáží a v čem vynikají. .. Každý vynikal v něčem jiném .. Někdo maloval lépe, než Pablo Picasso, někdo tančil hříšný tanec lépe, než John Travolta, někdo byl lepší, než známý basketbalista světa, někdo zase skákal na trampolínách lépe, než Roman Šebrle.. Prostě každé z dětí okouzlilo něčím zajímavým a výjimečným ..

Dětská radost a dětský smích byl pro nás za celý den ta největší odměna a radost.. S radostí se za dětmi budeme vracet a těšíme se na další návštěvu, akce a společné zážitky..

Děkujeme dětem a vychovatelkám Monice a Aničce z DD Melč za krásně připravený výlet a všem členům našeho sdružení, že za dětmi do Melče na severní Moravě přijeli.

Fotky z akce

vPoděkování

  • DD Melč za krásně připravený den
  • všem účastníkům za dobrou náladu ;-)

 

 

 

 

aktuality
RADOSTNÉ PRÁZDNINY 2024 RADOSTNÉ PRÁZDNINY Čtěte více...
NÁVŠTĚVA DĚTÍ Z DD ZE STAŇKOVA 2024 NÁVŠTĚVA DĚTÍ Z DD ZE STAŇKOVA Čtěte více...
DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU 2023 DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU Čtěte více...
DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB 2023 DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB Čtěte více...
PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV 2022 PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV Čtěte více...
PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE 2022 PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE Čtěte více...
SLAVÍME 13.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 13.NAROZENINY! Čtěte více...
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

>