TANEČNÍ SOUTĚŽ DĚTÍ Z DD

 

Dne 25.11.2013 FINÁLOVÉ ZÁVODY DĚTÍ Z DD

Již posedmé se uskutečnily finálové závody pořádané Nadačním fondem Hanky Kynychové, a to 25. 11. 2013 v klubu Futurum na Smíchově. Program začal ráno, dopolední finálové závody moderovala moderátorka Markéta Mayerová z Frekvence 1.

Po odstartování závodů Petra Doležalová a Genny Ciatti zazpívaly písničku z muzikálu „Kapka medu pro Verunku“. Poté začínaly kategorie Aerobic (Mini, Kadet, Junior), Muzikál, Street Dance, Latino Dance. Během těchto kategorií navštívilo závody plno známých osobností, jako např. Karel Voříšek, Klára Doležalová (moderátoři TV Prima)… V porotě usedaly také známé osobnosti, např. Braňo Polák, Martin France a plno dalších, kteří hodnotili různé dětské domovy, které si tanec naprosto užívaly na pódiu.

Karel Voříšek si přítomnost dětí užíval!

Odpolední superfinále moderovala Miluše Bittnerová, která přivítala hlavního sponzora letošního ročníku Karla Janečka, díky kterému se letošní akce vlastně konala. V odpoledním programu toho bylo trošku víc, protože atmosféra v klubu Futurum rostla víc a víc a taneční show si každý užíval. Hanka Kynychová má takové svoje motto, které vlastně obohacuje tento projekt, a to motto je: „Pomáhat je normální. Já pomáhám dětem v dětských domovech. Za ten pocit to stojí. Připojte se ke mně!“ Ty pocity, které se v klubu Futurum vytvářely, byly ohromné. Emoce, zážitky, potlesk, to všechno dětem dodává sílu pokračovat dál v tom, co je baví. Hlavním tématem dne byly děti z dětských domovů, a proto je také přišly podpořit známé osobnosti. Dara Rolins, která rozhýbala celé Futurum svým zpěvem, kterým okouzlila publikum, musela kvůli dětem přidat přídavek. Dále přijeli děti podpořit Leoš Mareš, Ewa Farna, Sabina Křováková, Petr Vágner, Jitka Válková a spousta dalších. Na letošní ročník se přišli podívat i bývalí lektoři, jako např. Radek Fišer, který usedl v porotě, Zdenča Pijanová… Kdo vlastně se stal vítězem letošního sedmého ročníku? Absolutní vítězství podruhé v řadě vybojoval Dětský domov Tišnov. Gratulujeme!Podle mě vyhrál každý, kdo si na pódiu užil skvělý pocit z tance. Myslím si, že musím poděkovat Hance Kynychové a jejímu celému realizačnímu týmu, který odvádí pro děti z dětských domovů takovou práci, která za to stojí! Díky! Dík samozřejmě patří také lektorům, kteří děti učili choreografie pro letošní ročník. Velké poděkování patří také tetám a strejdům, kteří dětem pomáhali s tréninky a sháněli kostýmy atd...

Strašně moc děkujeme, a jak řekla Miluše Bittnerová: „Sedmý ročník umřel.“ Těšíme se na další!
Albín Augustín Balát, DD Staňkov

APODĚKOVÁNÍ

  • trpělivosti a nadšení vychovatelek při pravidelném nácviku sestav (jmenovitě Jarušce Kocourkové) obětavé akci Hanky Kynychové a jejího týmu, pro pohybovou aktivitu a radost z vítezství dětí
  • zúčastněným na přípravě akce, přispění Kč pro přípravu kostýmů i podpory dětem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aktuality
KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM 2024 KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM Čtěte více...
DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DĚTEM 2023 DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DĚTEM Čtěte více...
DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU 2023 DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU Čtěte více...
DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB 2023 DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB Čtěte více...
PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV 2022 PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV Čtěte více...
PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE 2022 PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE Čtěte více...
SLAVÍME 13.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 13.NAROZENINY! Čtěte více...
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

>