Vánoční besídka v DD ve Staňkově

Dne 21.12.2017 jsme se po roce zase všichni setkali u Vánočního stromečku v DD ve Staňkově. Byla nás celá vánočně připravená jídelna. Jaké bylo překvapení, když jsme vstoupili do zrenovované vstupní haly Domova a děti nás uváděli na místo ve slavnostním oblečení. Všem vychovatelkám i vychovatelům, sponzorům i přátel dětí to velmi slušelo. Všichni v sobě přinesli krásu slavnostního okamžiku. Do Domova tradičně přijel i Kája Voříšek se svým přítelem Vláďou a přivezl i dva kamarády z TV Prima. Před společnou večeří nás čekala ještě besídka dětí a jejich pěkné vystupování. Besídka byla zakončena koledy, a tak jsme si mohli společně všichni zazpívat. Paní ředitelka Domova Janička Koubová pak shrnula celý rok s poděkování všem dárcům, kteří se na radostných Vánocích pro děti, podíleli. Předala tradičně slovo i Kájovi Voříškovi, který zhodnotil jak děti vyrostly. Po společné večeři jsme se rozešli do všech prostor v různých patrech, abychom mohli sledovat rozbalování dárečků dětí. Celý Domov byl zaplaven jásoty a šťastnými výkřiky. Děti byly mile překvapeny kolik se jim dostalo dárků od očekávaného Ježíška:-) Když jsme procházeli pokojíčky dětí, mohli jsme si do svých duší načítat jejich radostné chvíle i nadšení z dárečků a zaujetí svým splněným přáním.
KRÁSNÉ VÁNOCE SE TAK PRO VŠECHNY STALY VESPOJENOU RADOSTÍ Z RADOSTÍ DĚTÍ I Z MILÝCH LIDÍ, KTEŘÍ SE NA RADOSTI DĚTÍ PODÍLELI:-)

Foto z akce:

sPoděkování

  • Všem dárcům / Ježíškům za dárečky pro děti!
  • Tetám a dětem za krásné upomínkové vánoční dárky
  • Strejdovi Michalovi za přípravu dětí na přednes na besídce
  • Tetám kuchařkám za vynikající večeři a dobrůtky
  • Celému personálu za odpovědnou celoroční práci a výchovu dětí

 

aktuality
KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM 2024 KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM Čtěte více...
DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DĚTEM 2023 DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DĚTEM Čtěte více...
DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU 2023 DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU Čtěte více...
DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB 2023 DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB Čtěte více...
PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV 2022 PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV Čtěte více...
PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE 2022 PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE Čtěte více...
SLAVÍME 13.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 13.NAROZENINY! Čtěte více...
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

>