Vánoční besídka v DD ve Staňkově

Dne 21.12.2017 jsme se po roce zase všichni setkali u Vánočního stromečku v DD ve Staňkově. Byla nás celá vánočně připravená jídelna. Jaké bylo překvapení, když jsme vstoupili do zrenovované vstupní haly Domova a děti nás uváděli na místo ve slavnostním oblečení. Všem vychovatelkám i vychovatelům, sponzorům i přátel dětí to velmi slušelo. Všichni v sobě přinesli krásu slavnostního okamžiku. Do Domova tradičně přijel i Kája Voříšek se svým přítelem Vláďou a přivezl i dva kamarády z TV Prima. Před společnou večeří nás čekala ještě besídka dětí a jejich pěkné vystupování. Besídka byla zakončena koledy, a tak jsme si mohli společně všichni zazpívat. Paní ředitelka Domova Janička Koubová pak shrnula celý rok s poděkování všem dárcům, kteří se na radostných Vánocích pro děti, podíleli. Předala tradičně slovo i Kájovi Voříškovi, který zhodnotil jak děti vyrostly. Po společné večeři jsme se rozešli do všech prostor v různých patrech, abychom mohli sledovat rozbalování dárečků dětí. Celý Domov byl zaplaven jásoty a šťastnými výkřiky. Děti byly mile překvapeny kolik se jim dostalo dárků od očekávaného Ježíška:-) Když jsme procházeli pokojíčky dětí, mohli jsme si do svých duší načítat jejich radostné chvíle i nadšení z dárečků a zaujetí svým splněným přáním.
KRÁSNÉ VÁNOCE SE TAK PRO VŠECHNY STALY VESPOJENOU RADOSTÍ Z RADOSTÍ DĚTÍ I Z MILÝCH LIDÍ, KTEŘÍ SE NA RADOSTI DĚTÍ PODÍLELI:-)

Foto z akce:

sPoděkování

  • Všem dárcům / Ježíškům za dárečky pro děti!
  • Tetám a dětem za krásné upomínkové vánoční dárky
  • Strejdovi Michalovi za přípravu dětí na přednes na besídce
  • Tetám kuchařkám za vynikající večeři a dobrůtky
  • Celému personálu za odpovědnou celoroční práci a výchovu dětí

 

aktuality
STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD 2021 STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD Čtěte více...
UKLIĎME MORAVU PO TORNÁDU 2021 UKLIĎME MORAVU PO TORNÁDU Čtěte více...
DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA 2020 DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA Čtěte více...
PODPORA NA  POBYT DĚTÍ Z DD 2020 PODPORA NA POBYT DĚTÍ Z DD Čtěte více...
DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI 2020 DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI Čtěte více...
DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN 2020 DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN Čtěte více...
SLAVÍME 10.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 10.NAROZENINY! Čtěte více...
AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2019 2019 AKTIVITY VESPOJENÍ ROK 2019 Čtěte více...

Přihlášení