NÁVŠTEVY U DĚTÍ Z DD

m

y  y  x

Dne 6.11.2012 Dnešního dne jsme navštívili děti z Dd Horšovského Týna. S dětmi se již známe ze společných akcí s dětmi z Klenčí, Stodu i ze Staňkova, jen jsme ještě neviděli jaké je jejich zázemí, kde vyrůstají. Je rodinné a moc pěkné.

Více z akce v sekci: KRONIKA AKCÍ / Návštěva u dětí z DD Horšovský Týn
________________________________________________________________________

Y  Y  X

Dne 16.12. 2010 jsme ve složení třech členů a zkušeného řidiče navštívili dětský domov Žatec. Naše návštěva nesla poslání výběru hudebního talentu na charitativní koncert Jarka Parčiho a také našeho tradičního předávání plyšových hraček ze ZŠ Gutovy.

Více o akci v sekci KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD ŽATEC
_______________________________________________________________________

x  x  x

Dne 11.12.2010. V čas téměř podvečerní jsme přijížděli k poslednímu domovu toho dne do Ostravy – Slezská. Před ním nás už čekaly členky z našeho sdružení s dárky a nasbíranými plyšáky.V domově nás přivítaly děti, které se radovaly z dárků i z Káji. Při představování našich pomocných projektů byl slyšet jen dusot dětí a Kájův křik, když s dětmi poletoval po chodbách DD.
Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD OSTRAVA-SLEZSKÁ
____________________________________________________________________

y  x  x

Pokračujíc v jízdě Moravou jsme dne 11.12.2010 v odpoledních hodinách navštívili také dětský domov v obci Příbor. I zde nás vítaly vstřícnost a milé úsměvy. Za všechny – příjemná zástupkyně ředitele a srdečná paní kuchařka.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD PŘÍBOR
___________________________________________________________________________

s  s  c

Dne 11.12.2010, krátce po 13.00 hod. jsme doklouzali do krásné budovy dětského domova v Novém Jičíně. Přivítali nás vychovatelé s vůní právě pečených vanilkových rohlíčků. V místnosti pro vychovatele jsme si sedli, dali čaj a dobroty, které děti připravily, a povídali si o pomoci, které VeSpojení můžeme nabídnout.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z N. JIČÍNA _____________________________________________________________________

x   v  c

Dne 7.10.2010 jsme tři členové navštívili děti v dětském domově Deštná - Dubá, okr. Česká Lípa.Do dětského domova jsme přijeli, když děti byly již po večeři. Po přivítání s vychovateli jsme se společně s dětmi sešli v jídelně. Dětem bylo krátce představeno naše sdružení, projekty a naše snaha, s čím bychom dětem mohli být užiteční. Po krátkém představení si děti ...
Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD DEŠTNÁ DUBÁ   
_________________________________________________________________________   

x  c  c

Dne 28.9.2010 jsme čtyři členky našeho sdružení navštívily dětský domov v Dolních Počernicích.Dětí bylo asi 20 z několika rodinek. Na úvod jsme děti seznámily s novinkami sdružení a formou tomboly jsme jim předaly dárky.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ/ Plyšové setkání s dětmi z DOLNÍCH POČERNIC
___________________________________________________________________

c  d  c

Dne 20.9.2010 jsme netušili, že za jeden den poznáme křížem krážem celou Moravu, netušil ani jeden z nás. Posádka, tedy Jani Buri, já a auto plné dárků pro děti z dětských domovů, vyrazila brzy ráno. Návrat byl naplánovaný v podvečer. Počítali jsme s tím, že to bude náročné, i s tím, že se na cestách sem tam ztratíme, ale to co přišlo, všechno přebilo.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD UHERSKÝ OSTROH
____________________________________________________________________

  m  m

Dne 20.9.2010  jsme navštívili s Kájou Voříškem dětský domov ve Valašském Meziříčí. Kája v tomto domově má již vytvořené dlouhodobé přátelství s dětmi i vychovateli a proto se při našem příchodu děti velmi radovaly, že svého Káju opět vidí.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání v DD VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ ________________________________________________________________

c  c  x

Dne 1.9. 2010 jsme společně s Karlem Voříškem navštívili děti v DD Rovečné. Důvod byl velmi slavnostní, neboť děti vyhrály soutěž o nejkrásnější jméno pro našeho maskota OS. (Výherní jméno je EDA)

Více o akci v sekci : KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD ROVEČNÉ

 

 

 

aktuality
KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM 2024 KRÁSNÉ VELIKONOCE VŠEM Čtěte více...
DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DĚTEM 2023 DĚKUJEME VŠEM JEŽÍŠKŮM ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ DĚTEM Čtěte více...
DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU 2023 DĚKUJEME ZA PODPORU PRO MÍŠU Čtěte více...
DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB 2023 DĚKUJEME ZA SBÍRKU NA POBYT DĚTÍ Z DD V ČB Čtěte více...
PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV 2022 PODĚKOVÁNÍ TOMÁŠE Z DD STAŇKOV Čtěte více...
PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE 2022 PODPORA DĚTÍ Z DD VIZOVICE Čtěte více...
SLAVÍME 13.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 13.NAROZENINY! Čtěte více...
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

>