NÁVŠTEVY U DĚTÍ Z DD

m

y  y  x

Dne 6.11.2012 Dnešního dne jsme navštívili děti z Dd Horšovského Týna. S dětmi se již známe ze společných akcí s dětmi z Klenčí, Stodu i ze Staňkova, jen jsme ještě neviděli jaké je jejich zázemí, kde vyrůstají. Je rodinné a moc pěkné.

Více z akce v sekci: KRONIKA AKCÍ / Návštěva u dětí z DD Horšovský Týn
________________________________________________________________________

Y  Y  X

Dne 16.12. 2010 jsme ve složení třech členů a zkušeného řidiče navštívili dětský domov Žatec. Naše návštěva nesla poslání výběru hudebního talentu na charitativní koncert Jarka Parčiho a také našeho tradičního předávání plyšových hraček ze ZŠ Gutovy.

Více o akci v sekci KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD ŽATEC
_______________________________________________________________________

x  x  x

Dne 11.12.2010. V čas téměř podvečerní jsme přijížděli k poslednímu domovu toho dne do Ostravy – Slezská. Před ním nás už čekaly členky z našeho sdružení s dárky a nasbíranými plyšáky.V domově nás přivítaly děti, které se radovaly z dárků i z Káji. Při představování našich pomocných projektů byl slyšet jen dusot dětí a Kájův křik, když s dětmi poletoval po chodbách DD.
Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD OSTRAVA-SLEZSKÁ
____________________________________________________________________

y  x  x

Pokračujíc v jízdě Moravou jsme dne 11.12.2010 v odpoledních hodinách navštívili také dětský domov v obci Příbor. I zde nás vítaly vstřícnost a milé úsměvy. Za všechny – příjemná zástupkyně ředitele a srdečná paní kuchařka.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD PŘÍBOR
___________________________________________________________________________

s  s  c

Dne 11.12.2010, krátce po 13.00 hod. jsme doklouzali do krásné budovy dětského domova v Novém Jičíně. Přivítali nás vychovatelé s vůní právě pečených vanilkových rohlíčků. V místnosti pro vychovatele jsme si sedli, dali čaj a dobroty, které děti připravily, a povídali si o pomoci, které VeSpojení můžeme nabídnout.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z N. JIČÍNA _____________________________________________________________________

x   v  c

Dne 7.10.2010 jsme tři členové navštívili děti v dětském domově Deštná - Dubá, okr. Česká Lípa.Do dětského domova jsme přijeli, když děti byly již po večeři. Po přivítání s vychovateli jsme se společně s dětmi sešli v jídelně. Dětem bylo krátce představeno naše sdružení, projekty a naše snaha, s čím bychom dětem mohli být užiteční. Po krátkém představení si děti ...
Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD DEŠTNÁ DUBÁ   
_________________________________________________________________________   

x  c  c

Dne 28.9.2010 jsme čtyři členky našeho sdružení navštívily dětský domov v Dolních Počernicích.Dětí bylo asi 20 z několika rodinek. Na úvod jsme děti seznámily s novinkami sdružení a formou tomboly jsme jim předaly dárky.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ/ Plyšové setkání s dětmi z DOLNÍCH POČERNIC
___________________________________________________________________

c  d  c

Dne 20.9.2010 jsme netušili, že za jeden den poznáme křížem krážem celou Moravu, netušil ani jeden z nás. Posádka, tedy Jani Buri, já a auto plné dárků pro děti z dětských domovů, vyrazila brzy ráno. Návrat byl naplánovaný v podvečer. Počítali jsme s tím, že to bude náročné, i s tím, že se na cestách sem tam ztratíme, ale to co přišlo, všechno přebilo.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD UHERSKÝ OSTROH
____________________________________________________________________

  m  m

Dne 20.9.2010  jsme navštívili s Kájou Voříškem dětský domov ve Valašském Meziříčí. Kája v tomto domově má již vytvořené dlouhodobé přátelství s dětmi i vychovateli a proto se při našem příchodu děti velmi radovaly, že svého Káju opět vidí.

Více o akci v sekci: KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání v DD VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ ________________________________________________________________

c  c  x

Dne 1.9. 2010 jsme společně s Karlem Voříškem navštívili děti v DD Rovečné. Důvod byl velmi slavnostní, neboť děti vyhrály soutěž o nejkrásnější jméno pro našeho maskota OS. (Výherní jméno je EDA)

Více o akci v sekci : KRONIKA AKCÍ / Plyšové setkání s dětmi z DD ROVEČNÉ

 

 

 

aktuality
STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD 2021 STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DD Čtěte více...
DĚTI ZE ZŠ POMÁHAJÍ DĚTEM Z DD 2021 DĚTI ZE ZŠ POMÁHAJÍ DĚTEM Z DD Čtěte více...
UKLIĎME MORAVU PO TORNÁDU 2021 UKLIĎME MORAVU PO TORNÁDU Čtěte více...
DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA 2020 DĚKUJEME ZA FINANČNÍ DAR DĚTEM Z DD ZE STAŇKOVA Čtěte více...
PODPORA NA  POBYT DĚTÍ Z DD 2020 PODPORA NA POBYT DĚTÍ Z DD Čtěte více...
DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI 2020 DĚKUJEME DÁRCŮM ZA POMOC MATCE V TÍSNI Čtěte více...
DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN 2020 DĚKLUJEME DÁRCŮM HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ PRO DD HORŠOVSKÝ TÝN Čtěte více...
SLAVÍME 10.NAROZENINY! 2020 SLAVÍME 10.NAROZENINY! Čtěte více...

Přihlášení